همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
بدون علامت گذاری 350 کیلوگرم بارگیری چرخ های کاستور 10 اینچی با هسته آلومینیومی
| نام محصول: | کاستورهای صنعتی 10 اینچی 350 کیلوگرمی با هسته آلومینیومی چرخان |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی لاستیک آلومینیومی نوع اروپایی سنگین |
| سایز چرخ:: | 250 میلی متر |
چرخهای چدنی صنعتی 6 اینچی ورق صلب چرخهای چدنی 2 اینچی پهن چرخهای سبز سنگین PU چرخهای OEM
| نام محصول: | چرخهای چدنی صنعتی 6 اینچی ورق صلب چرخهای چدنی 2 اینچی پهن چرخهای سبز سنگین PU چرخهای OEM |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 6 اینچی ثابت pu |
| سایز چرخ:: | 6" |
چرخ های چرخدار لاستیکی سیاه رنگ نرم نارنجی با ظرفیت حمل 100 تا 300 کیلوگرم و چرخ های انعطاف پذیر برای کار سنگین
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
837lbs ظرفیت بار آهن PU چرخ چرخ دار با روی زینک رنگ آمیزی برای ماشین آلات صنعتی سنگین
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
حامل توپ و شعاع چرخش صفحه بالا 3-1/2 اینچ برای ظرفیت بارگذاری بالا
| محدوده دما: | 0 تا 180 درجه فارنهایت |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی |
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ توپ/بلبرینگ دوتایی |
4 بسته 2.5 اینچ سنگین وظیفه چرخدار ترمز توقف زینک پوشش پلی اورتان / Caster چرخ ترمز جانبی
| درخواست: | میز کار یا سایر محصولات چوبی سنگین |
|---|---|
| قطر چرخ: | 2.5 اینچ |
| مقدار بسته: | 4 |
4 اینچ 5 اینچ 6 اینچ 8 اینچ سیاه و سفید جامد چرخ های حرارتی بالا چرخ های چرخشی مقاوم در برابر حرارت
| نام محصول: | 4 اینچ 5 اینچ 6 اینچ 8 اینچ سیاه و سفید جامد چرخ های حرارتی بالا چرخ های چرخشی مقاوم در برابر حرارت |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان مقاوم در برابر حرارت 4 اینچی |
| ظرفیت بار:: | 300/350/400/500 کیلوگرم |
0375 اینچ اندازه سوراخ بولت Super Heavy Duty Casters چرخ های پلی اورتان 4 X 45 اینچ اندازه صفحه چرخ های قوی ظرفیت بار سنگین
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Brake: | Front Brake |
چرخ های چرخ دار ماشین سواری سنگین با ظرفیت بارگذاری 200-500 کیلوگرم
| اندازه بشقاب: | 4 در 4.5 اینچ |
|---|---|
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
| استفاده: | چرخ دستی |
چرخ های چرخدار آهن ریخته 46 میلی متری بدون علامت قوی ظرفیت بار 264 پوند
| نوع: | کاستورها |
|---|---|
| واحد وزن: | 4-5 کیلوگرم |
| ظرفیت: | 264 پوند |

