همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
کار سنگین خاکستری TPR چرخ های چرخدار خاموش چرخدار صفحه چرخدار زینک پوشش
| شعاع چرخشی: | 2-4 اینچ |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی |
| قطر چرخ: | 2-4 اینچ |
ماشین آلات صنعتی زینک پوشانده شده برای حفاظت بهینه از خوردگی
| نوع چرخ: | پلاستیک / لاستیک / پلی اورتان / فنولیک / شیار V / فولاد |
|---|---|
| قطر چرخ: | 2-12 اینچ |
| نوع نصب: | صفحه بالایی / ساقه رزوه ای / ساقه قابل گسترش / ساقه حلقه گریپ |
چرخهای چدنی جامد 4 اینچی ترمز جانبی بار بالا چرخهای چرخدار صنعتی برای مبلمان
| نام محصول: | چرخهای چدن جامد 4 اینچی ترمز جانبی بار بالا چرخهای چرخدار صنعتی برای مبلمان |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان مبلمان چدنی |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
چرخهای پلاستیکی سنگین 5 اینچی ترمز جانبی مشکی جامد PP چرخهای چرخدار صنعتی
| نام محصول: | چرخهای پلاستیکی سنگین 5 اینچی ترمز جانبی مشکی جامد PP چرخهای چرخدار صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین پلاستیکی ترمز جانبی 5 اینچی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
کاستورهای صنعتی سیاه و سفید 150x50mm چرخهای چرخدار لاستیکی آلومینیومی با چرخش 360 درجه
| نام محصول: | کاستورهای صنعتی سیاه و سفید 150x50mm چرخهای چرخدار لاستیکی آلومینیومی با چرخش 360 درجه |
|---|---|
| سبک:: | چرخنده کاستور سنگین لاستیکی آلومینیومی |
| رنگ چرخ:: | مشکی + نقره ای |
چرخ های چرخ های صنعتی سنگین 125x50mm 440LBS چرخ های لاستیکی سیاه بلبرینگ نوع ثابت
| نام محصول: | 125x50mm 440LBS چرخ های لاستیکی سیاه بلبرینگ نوع ثابت چرخ های چرخ های صنعتی سنگین عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سفت و سخت لاستیکی آهنی |
| سایز چرخ:: | 125x50mm |
چرخهای نایلونی شیشه مشکی 100 میلیمتری ضد آب نوع ثابت چرخهای چرخدار صنعتی سنگین
| نام محصول: | چرخ کالسکه نایلونی شیشه مشکی 100 میلی متری ضد آب نوع ثابت چرخ های چرخ صنعتی سنگین فروش عمده |
|---|---|
| سبک:: | کاستر نایلون سخت شیشه ای |
| سایز چرخ:: | 100x50mm |
ماشین آلات صنعتی آلومینیومی با قفل چرخش آسان
| نوع چرخ: | پلاستیک / لاستیک / پلی اورتان / فنولیک / شیار V / فولاد |
|---|---|
| قطر چرخ: | 2-12 اینچ |
| ترمز: | بله/نه |
837 پوند ظرفيت چرخ صنعتي 144 ميلي متر طول کل حرکت آسان
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| طول کلی: | 144 میلی متر |
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |

