همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
OEM فولاد جامد ساقه نایلون داربست ها چرخ داربست صنعتی تنظیم پذیر
| نام محصول:: | چرخ داربست نایلونی ساقه فولادی جامد کاستور داربست ساقه رزوه ای قابل تنظیم OEM |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | سفید |
| جنس چرخ:: | PA |
چرخهای سنگینکار با صفحه نصب و تحمل بار فوقالعاده، عرض چرخ 50 میلیمتر، برای بارهای سنگین، شعاع چرخش 3.5 اینچ
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
150mm چرخ اندازه Polyurethane Casters چرخ های جایگزین دوامدار مناسب برای ماشین آلات سنگین و تجهیزات
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
چرخ های بدون صدا با ظرفیت بارگذاری بالا برای کاربردهای صنعتی
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
اندازه صفحه بالا 2-6 اینچ و عرض چرخ 1-4 اینچ چرخ های صنعتی برای کاربردهای سنگین
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |
اندازه صفحه بالا 2-6 اینچ چرخ های سنگین برای بار سنگین و عملکرد
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
|---|---|
| Material: | Steel/ Aluminum/ Plastic/ Rubber |
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
194mm ارتفاع کل قفل ترمز نوع 3 تن سنگین وظیفه PU چرخ caster برای کاربردهای صنعتی سنگین وظیفه
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
5 اینچ ارتفاع کلی 150 میلی متر چرخ های چرخ 2 اینچ برای کاربردهای صنعتی متنوع و سنگین
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
چرخ های صنعتی فینولیک برای کاربردهای سنگین
| Swivel Lock: | Yes/No |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |

