همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 553 محصولات.
کاستورهای آهنی PU 5 اینچی چرخهای صنعتی نرم چرخهای صنعتی ثابت سنگین چین
| عرض چرخ: | 50 میلی متر |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| تایپ کنید: | کاستورهای PU آهنی سنگین |
110 کیلوگرم ظرفیت استیل ضد زنگ چرخدار شکل گرد نوع پیشروی و نوع بالرایس بالرایس
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Mounting: | Top Plate Type |
ماشین آلات نایلونی چند منظره ای برای کاربردهای داخلی
| Compatibility: | Furniture |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 95x95mm |
| Usage: | Indoor |
قفل کف از نوع میله ضربهای با ارتفاع بار 148/176/204/248 میلیمتر برای عملکرد نرم و ایمن
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Type: | Swivel |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
ارتفاع بار 204mm Kick Bar نوع قفل کف برای حفاظت از خط مونتاژ صنعتی
| رنگ: | سبز |
|---|---|
| برنامه: | صنعت |
| ارتفاع کشش: | 151/172/198/248mm |
چرخهای صنعتی چرخگردان پلیاورتانی توخالی هستهای توخالی از نوع تخت 6 اینچی اروپایی چرخهای OEM
| نام محصول: | چرخهای صنعتی چرخگردان پلیاورتانی توخالی هستهای توخالی از نوع تخت 6 اینچی اروپایی چرخهای OEM |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی اروپایی پلی اورتان سنگین |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
کاستورهای چرخشی نایلونی نوع سفت و سخت صفحه بالایی 6 اینچی
| نام محصول: | 6 اینچ چرخ جامد صفحه رویی نوع سفت و سخت اروپایی Screwfix نایلون کاستور عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی نایلونی سفت و سخت اروپایی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
ماشين پلتفرم فولاد ضد زنگ با رنگ و چرخ قابل تنظیم
| نوع چرخ: | چرخ TPR/PU |
|---|---|
| برتری: | قابل حمل |
| تعداد چرخ ها: | 2/4/6 |
TPR Hands Free Brake Pedal Pedale Swivel 6 "چرخ های چرخشی ترمز دار با ترمز
| نام محصول: | 6 اینچ ترمز TPR چرخ خاکستری تک پدالی چرخ دار سنگین چرخ |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ترمز جانبی 6 اینچی TPR |
| سایز چرخ:: | 6 " |
پلتفرم فولاد ضد زنگ که در آن ماشین فشار می دهد با ظرفیت بارگیری 300-500 کیلوگرم
| ظرفیت حمل: | 300-500 کیلوگرم |
|---|---|
| برتری: | قابل حمل |
| اندازه پلتفرم: | 90 در 60 سانتی متر |

