همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
چرخ های مقاوم در برابر حرارت ظرفیت 880LBS چرخ های چرخ دستی 6 اینچی
| نام محصول: | چرخ 850LBS ظرفیت چرخ مقاوم در برابر حرارت چرخ چرخ 6 اینچ چرخ های چرخ دستی تولید کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های چرخ دستی 6 اینچی |
| ظرفیت:: | 880 پوند |
چرخ های شکل گرد زینک چسبیده باعث افزایش بهره وری و کارایی در محل کار شما می شوند
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
قفل چرخ دار، چرخ های فولادی، چرخ های خاکستری، دو تا چهار اینچ شعاع، تا ۱۴۴ پوند
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
| Wheel Width: | 19-24mm |
چرخ های چرخ چرخ چرخ 90 میلی متر لاستیکی
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
ماشین آلات سنگین با ترمز قفل کامل و حامل توپ برای تجهیزات متحرک
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
4.5 اینچ کار سنگین فولاد ضد زنگ
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
چرخهای لاستیکی ترموپلاستیک 6 اینچی سنگین 550LBS جهت دار صلب TPR کاسترهای بیصدا
| نام محصول: | چرخ لاستیکی ترموپلاستیک 6 اینچی سنگین 550LBS کاستورهای TPR جهت دار صلب بی صدا |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین TPR چرخ صلب |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
نوع چسباندن صفحه، چرخ های کار سبک برای محدوده دمای -20 تا 100 درجه سانتیگراد
| نوع نصب: | بشقاب |
|---|---|
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ ساده |
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
لوله های کار سبک TPR صاف تا 144 پوند ظرفیت قطر چرخ 2-4 اینچ
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Type: | Light Duty Casters |
| Wheel Tread: | Smooth |
5- اینچ، 6- اینچ، 8- اینچ بهار شوک-جذب کننده، شوک مقاوم، لباس مقاوم، ماندگار و جهانی
| حالت کاربری: | پا |
|---|---|
| مواد پله: | پلاستیک |
| نوع پلاستیک: | PU و آهن |

