همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
به راحتی تجهیزات خود را با چرخهای 4.5 اینچی ارتفاع کلی و ویژگی براکت بلبرینگ دوبل مانور دهید.
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting Size: | 75*32Inches |
داربست های فولادی ضد زنگ زینک برای ظرفیت بار سنگین 500 پوند و اندازه نصب 75 * 32 اینچ
| Overall Height: | 4.5 Inches |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting: | Top Plate Type |
High Capacity Stainless Steel Casters 105mm Wheel Width 90-135kg Capacity and 4.5 Inches Overall Height
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Mounting Size: | 75*32Inches |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
چرخ اسکافلد بلبرینگ غلتکی 8 اینچی با عرض چرخ 50 میلیمتر برای کاربردهای سنگین
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
چرخ های پزشکی دو برقی با حامل توپ دقیق و قطر چرخ 3 اینچی بهینه شده برای تجهیزات پزشکی
| Wheel Size: | 4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Bracket Material: | Nylon |
کاستر صفحه ترمز دوگانه سفید خاکستری کاستر صفحه سنگین طراحی شده برای ایجاد پایداری و جابجایی آسان تجهیزات
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Bracket Material: | Nylon |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
3 اینچ قطر چرخ داربست داربست استیل ضد زنگ داربست داربست صاف کامل برای تجهیزات پزشکی و کالسکه ها
| Wheel Size: | 4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Material: | Stainless Steel |
قطر 100 میلی متری ماشین آلات سنگین برای ماشین آلات صنعتی ماشین آلات پلاستیکی عمده فروشی
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سخت 100 میلی متر صلب |
| Wheel size:: | 100mm |
چرخ دستی بلبرینگ صنعتی 150 میلیمتری نوع ثابت
| نام محصول: | چرخهای صنعتی 150 میلیمتری قرمز نوع ثابت چرخهای PU سنگین برای توزیعکنندگان Caster |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ثابت pu 150mm |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |

