همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
چرخ های کار سنگین کار سنگین چرخ های واحد هسته ای پوکی برای دستکاری صنعتی
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
| اندازه چرخ: | 150 میلی متر |
450-850 کیلوگرم ظرفیت بارگیری چرخ های پلی اورتان با نوع ترمز کل قفل و مواد چرخ آهن PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm ارتفاع کل قفل ترمز نوع 3 تن سنگین وظیفه PU چرخ caster برای کاربردهای صنعتی سنگین وظیفه
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
5 اینچ ارتفاع کلی 150 میلی متر چرخ های چرخ 2 اینچ برای کاربردهای صنعتی متنوع و سنگین
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
چرخ های نصب صفحه سنگین با قطر چرخ 2 اینچ
| Wheel Size: | 100mm |
|---|---|
| Compatibility: | Furniture |
| Wheel Color: | Black |
چرخ نایلون رولر نصب کامل برای کاربردهای سنگین
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
| Material: | Nylon |
ماشین آلات نایلونی چند منظره ای برای کاربردهای داخلی
| Compatibility: | Furniture |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 95x95mm |
| Usage: | Indoor |
نوع چسباندن صفحه، چرخ های کار سبک برای محدوده دمای -20 تا 100 درجه سانتیگراد
| نوع نصب: | بشقاب |
|---|---|
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ ساده |
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
قابلیتی حمل تا 144 پوند 2-4 اینچ هسته چرخ پلاستیکی ساده
| ظرفیت بار: | تا 144 پوند |
|---|---|
| محدوده دما: | -20 تا +100 درجه سانتیگراد |
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
تخت کار سبک نصب Casters چرخ TPR صاف تا 144 پوند ظرفیت بار 2-4 اینچ قطر
| ظرفیت بار: | تا 144 پوند |
|---|---|
| آج چرخ: | صاف |
| عرض چرخ: | 19-24 میلی متر |

