همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
چرخش صاف PU آهن هسته حفره ای چرخ چرخ برای کاربردهای سنگین
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
دوچرخه چرخدار PU سیاه 194mm ارتفاع برای دستکاری و حمل و نقل مواد انبار
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
چرخهای سنگینکار با صفحه نصب و تحمل بار فوقالعاده، عرض چرخ 50 میلیمتر، برای بارهای سنگین، شعاع چرخش 3.5 اینچ
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
چرخ های پلاستیکی نرم برای نصب صفحه
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Finish: | Zinc Plated |
2 اینچ نایلون casters برای وظیفه سنگین و کاربردهای صنعتی
| Swivel Type: | Swivel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
فرنیچر صفحه نایلون casters مجموعه ای از 4 PA چرخ 100 پوند ظرفیت بار 600KG ظرفیت بار
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
| Loaded Capacity: | 600KG |
کار سنگین PA کار سبک 350KG ظرفیت هسته جامد چرخ پیچ در صفحه نصب توسط WBD
| Wheel Size: | 65mm |
|---|---|
| Capacity: | 350KG |
| Wheel Material: | PA |
مجموعه ای از 4 نایلون بال بیئر 2 چرخ هسته جامد با پیچ در نصب
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
آهن صاف PU 4 اینچ ذرات متوسط با چرخ چرخ دار چرخ دار با قفل
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| مواد چرخ: | PU + آهن |
| ارتفاع: | 194 میلی متر |

