همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial polyurethane caster wheels ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
4-پاک 2.5 زینک پوشش داده شده چرخ های دوقلو با چرخ چرخ دار با ترمز چرخش
| Finish: | Zinc Plated |
|---|---|
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
| Package Quantity: | 4 |
چرخ های تک چرخ پلی اورتان هسته آلومینیومی 5 اینچ 6 اینچ 8 اینچ برای کامیون های پالت چرخ دستی های صنعتی جک پالت
| نام محصول: | چرخ تک چرخ پلی اورتان هسته آلومینیومی 4 اینچ 6 اینچ 6 اینچ 8 اینچ برای کامیون های پالت چرخ دستی های |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | نارنجی |
| قطر چرخ:: | 100mm/125mm/150mm/200mm |
چرخهای چدنی صنعتی 6 اینچی ورق صلب چرخهای چدنی 2 اینچی پهن چرخهای سبز سنگین PU چرخهای OEM
| نام محصول: | چرخهای چدنی صنعتی 6 اینچی ورق صلب چرخهای چدنی 2 اینچی پهن چرخهای سبز سنگین PU چرخهای OEM |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 6 اینچی ثابت pu |
| سایز چرخ:: | 6" |
چرخهای چرخدار عریض 8×3 اینچی 3300 پوندی آهنی فوقسنگین PU بدون کینگ قفل جلویی چرخهای نارنجی
| نام محصول: | چرخهای 8×3 اینچی پهن چرخدار 3300 پوندی ظرفیت فوقالعاده سنگین آهنی PU بدون کینگ جلو قفل چرخهای نا |
|---|---|
| سبک:: | دستگاه پرتقال پرتقال بسیار سنگین |
| رنگ چرخ:: | نارنجی + نقره ای |
کار سنگین قرمز کالس های پلی اورتان 144mm طول روی رنگ زینک دو گلوله
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| طول کلی: | 144 میلی متر |
| اندازه: | 100 میلی متر |
چرخ چرخدار آهن PU برای ظرفیت حمل بار برتر 100 میلی متر
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع: | کاستورهای سنگین |
| رنگ: | قرمز |
کار سنگین 350 کیلوگرم PU آهن ریخته چرخ چرخ بدون ترمز
| مواد چرخ: | PU + آهن |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
5 اینچ ارتفاع کلی چرخ های پلی اورتان برای وظیفه سنگین 1000 پوند ظرفیت بارگیری توپ شامل
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
دوچرخه چرخدار PU سیاه 194mm ارتفاع برای دستکاری و حمل و نقل مواد انبار
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |

