همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 272 محصولات.
ماشین آلات صنعتی با نردبان های توپ و پایان ماندگار
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
نوع نصب صفحه بالا چرخ های صنعتی با محموله توپ دقیق و قفل چرخش
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Top Plate Size: | 2-6 Inches |
| Tread Width: | 1-4 Inches |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
فاصله سوراخ پیچ 25 اینچ چرخ های چرخ دستی با طراحی سنگین برای چرخ دستی با صفحه 4 در 45 اینچ و محکم
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
200-500kg ظرفیت بارگیری 3-8 اینچ رشته دار استام صنعتی Trolley Trolley Trolley
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
2 تا 12 اینچ ارتفاع کلی ماشین آلات صنعتی برای عملکرد سنگین و تا 300 درجه فارنهایت
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Feature: | Reliable And Durable |
چرخ های صنعتی فینولیک برای کاربردهای سنگین
| Swivel Lock: | Yes/No |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
لاستیک ترموپلاستیک 150 میلی متر 250 کیلوگرم کاستور چرخان قفل کننده جهت سفت و سخت
| نام محصول: | WBD فروش 150 میلی متر خاکستری نرم جهت چرخ 250 کیلوگرم ظرفیت TPR Rigid Heavy Duty Casters برای خرده ف |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 150 میلی متری TPR |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |
چرخ چرخ سنگین TPR برای تجهیزات سنگین در محیط های صنعتی
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
تخت کار سبک نصب Casters چرخ TPR صاف تا 144 پوند ظرفیت بار 2-4 اینچ قطر
| ظرفیت بار: | تا 144 پوند |
|---|---|
| آج چرخ: | صاف |
| عرض چرخ: | 19-24 میلی متر |

