همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 272 محصولات.
ماشین آلات سنگین با ترمز قفل کامل و حامل توپ برای تجهیزات متحرک
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
تک چرخ های تخت پلی اورتان 6 اینچی برای ریخته گری های صنعتی سنگین
| نام محصول: | تک چرخ تخت پلی اورتان نارنجی هسته آلومینیومی 6 اینچی برای ریخته گری های صنعتی سنگین |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | نارنجی |
| قطر چرخ:: | 4 اینچ / 5 اینچ / 6 اینچ / 8 اینچ / 10 اینچ |
مدل های داغ آمازون 4 یک مجموعه فانتزی مبلمان Casters Tpr چرخ ریستور دو صفحه بالا چرخ دار Caster
| مواد: | لاستیک ترموپلاستیک |
|---|---|
| Mounting TypeTreatment: | پایه صفحه |
| نوع تامین کننده: | کارخانه |
تولید کننده عرضه مستقیم گوانگ دونگ مبلمان چرخ دار 4 قطعه مجموعه Tpr چرخ دار دو طرفه صفحه چرخ دار چرخ دار
| مواد: | لاستیک ترموپلاستیک |
|---|---|
| Mounting TypeTreatment: | پایه صفحه |
| نوع تامین کننده: | کارخانه |
کاستورهای چرخشی صفحه بالایی شعاع متوسط 3-1/2 اینچ با اندازه سوراخ پیچ 1/4 اینچ
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع ترمز: | قفل جانبی |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
قابلیتی حمل تا 144 پوند 2-4 اینچ هسته چرخ پلاستیکی ساده
| ظرفیت بار: | تا 144 پوند |
|---|---|
| محدوده دما: | -20 تا +100 درجه سانتیگراد |
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
چرخ های پلاستیکی نرم برای نصب صفحه
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Finish: | Zinc Plated |
کار سنگین 2.5 اینچ بولت سوراخ فاصله چرخ های چرخ 90-125mm برای کالسکه
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های تراک متراکم سنگین 90MM-125MM چرخش / سفت / قفل
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
TPR Hands Free Brake Pedal Pedale Swivel 6 "چرخ های چرخشی ترمز دار با ترمز
| نام محصول: | 6 اینچ ترمز TPR چرخ خاکستری تک پدالی چرخ دار سنگین چرخ |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ترمز جانبی 6 اینچی TPR |
| سایز چرخ:: | 6 " |

