همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
837lbs ظرفیت بار آهن PU چرخ چرخ دار با روی زینک رنگ آمیزی برای ماشین آلات صنعتی سنگین
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
چرخ کاستور فوق سنگین قفل ترمز، چرخ فولادی فوق سنگین برای کاربردهای صنعتی سنگین
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
چرخ های بدون صدا با ظرفیت بارگذاری بالا برای کاربردهای صنعتی
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
5 اینچ ارتفاع کلی 150 میلی متر چرخ های چرخ 2 اینچ برای کاربردهای صنعتی متنوع و سنگین
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
3-8 اینچ سنگین وظیفه Threaded ساقه Trolley چرخ Caster با ظرفیت بارگذاری 200-500kg
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
200-500kg ظرفیت چرخ های چرخ دار چرخ دار 3/4/5/6/8 اینچ
| ارتفاع: | 90mm تا 125mm |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 200-500 کیلوگرم |
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
Ylcaster 50mm ماشین آلات صنعتی چرخ چرخ دار با چرخ دو رولر زینک پوشانده
| تولید کننده: | YLcaster |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 200/250 کیلوگرم |
| مواد ساقه آجدار: | فولاد |
واحد چرخدار لاستیکی سفارشی وزن 4kg 5kg گزینه های رنگ سیاه آبی سبز کامل برای جابجایی تجهیزات و صنعتی
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Load Capacity: | 100-300 KG |

