همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
واحد چرخدار لاستیکی سفارشی وزن 4kg 5kg گزینه های رنگ سیاه آبی سبز کامل برای جابجایی تجهیزات و صنعتی
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
837 پوند کار سنگین پلی اورتان چرخ های چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو مرکز آهن قرمز
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
چرخ تک چرخ قرمز پویا چرخ پلی اورتان چرخ پویا چرخ پویا با ظرفیت 1000 پوند
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |
چرخ های سنگین پولیوریتان / چرخ های سنگین آهن پویا چرخ های بلند مدت دو گلوله ای
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
ماشین آلات لاستیکی سنگین برای کاربردهای صنعتی
| نوع: | چرخاننده / ثابت / چرخ ترمز |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| ویژگی: | قابل سفارشی شدن |
چرخ های پلی اورتانی با پیچ صاف با ظرفیت حمل توپ 450 تا 850 کیلوگرم ایده آل برای انبار و برنامه های کاربردی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
گالوانیزه پوشش داده شده بیشتر محصولات صفحه بالا اندازه 100 * 100 * 85 * 85 فولاد چرخ مواد برای عملکرد
| ارتفاع کشش: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| نوع: | چرخشی |
144 میلی متر پلی اورتان چرخ های سنگین چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| طول کلی: | 144 میلی متر |
چرخ های سنگین صنعتی با چرخ های TPR / پلاستیکی / لاستیکی
| مسکن: | ساخته شده از فولاد فشرده |
|---|---|
| ارتفاع کلی: | 2-12 اینچ |
| ویژگی: | قابل اعتماد و بادوام |
بلند کردن سریع و آسان با مواد چرخ فولاد سبز بلند کردن جک بالا
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |

