همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
چرخ های پلیوریتان با ناقل توپ با ترمز کل قفل و چرخ های هسته ای توخالی
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
144mm طول کلی و مواد چرخ پلی اورتان کار سنگین ICaster برای کاربردهای سنگین
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
چرخ های پلی اورتانی با پیچ صاف با ظرفیت حمل توپ 450 تا 850 کیلوگرم ایده آل برای انبار و برنامه های کاربردی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
چرخ قرمز 80 میلیمتری پالت ، 800 کیلوگرم بارگیری پالت جک چرخ غلتکی
| نام محصول: | چرخ های چوبی 80 میلی متری چدنی از نوع پلی اورتان قرمز ، دوجداره 6204 بلبرینگ |
|---|---|
| سبک:: | تک چرخ |
| رنگ چرخ:: | قرمز |
PU 350kg ظرفیت 6 اینچ چرخ های کاستور سنگین صنعتی
| نام محصول: | 6 اینچ قطر 2 اینچ صفحه گردنده آج قوس فلزی قرمز هسته آهنی برای چرخ های صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور چرخشی آج PU سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز + نقره ای |
چرخ های غلطک پلی اورتان 80 میلی متری پالت با ظرفیت 1870 پوند
| نام محصول: | 80mm 1870lbs هسته چدنی نارنجی PU چرخ پالت پشت پالت برای کامیون های پالت |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | نارنجی |
| قطر چرخ:: | 80 میلی متر |
1000 کیلوگرم بارگیری کاستورهای پلی اورتان 8x2 اینچ برای کامیون های پالت
| نام محصول: | 8x2inch 1000 کیلوگرم چدن چرخ قرمز پلی اورتان قرمز جلو برای کامیون های پالت |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | سبز |
| قطر چرخ:: | 8 اینچ |
کاستورهای فنری 8 اینچی سنگین ، 770 پوند بارگیری کاستورهای پلی اورتان سنگین
| نام محصول: | 8 اینچ 770 پوند ظرفیت بار آهن گاراژهای دو طرفه فنرهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستور دو فنری گردان |
| قطر چرخ:: | 8 اینچ |
OEM 125mm کار سنگین کار 200kg ظرفیت ثابت صفحه چرخ caster تولید کننده
| نام محصول: | OEM چرخ لاستیکی 125mm 200kg ظرفیت تخته ثابت کار سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای 5 اینچی ثابت لاستیکی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
چرخ صنعتی 6 اینچی چرخدار چرخ های سنگین 230 کیلوگرم ظرفیت بار
| نام محصول: | فروش کارخانه WBD چرخ صنعتی 6 اینچی چرخ گردان مشکی لاستیک سنگین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان لاستیکی 6 اینچی سنگین |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |

