همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
150mm 616LBS ظرفیت بار توخالی چدنی ورق چرخ دار چرخ های چرخشی
| نام محصول: | 150 میلی متر قطر 616LBS ظرفیت بار توخالی چرخ چدنی ورق ورق ورق های سنگین ترمز جانبی ترمز برای فروش |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مبلمان توخالی 150 میلیمتری سنگین |
| سایز چرخ:: | 150x50 میلی متر |
100 میلی متر صفحه بالا براکت سیاه چدن چرخ گردان چرخ کرچک
| نام محصول: | عمده فروشی 100 میلی متری روی صفحه چرخان سر براکت سیاه چدن متوسط برای مبلمان |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای گردان چدنی |
| رنگ چرخ:: | مشکی + آهن |
چرخهای چدنی جامد 4 اینچی ترمز جانبی بار بالا چرخهای چرخدار صنعتی برای مبلمان
| نام محصول: | چرخهای چدن جامد 4 اینچی ترمز جانبی بار بالا چرخهای چرخدار صنعتی برای مبلمان |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان مبلمان چدنی |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
چرخهای نرم PU سبز 6 اینچی قفل جانبی چدن پلی اورتان چرخان چرخدار چرخهای سنگین OEM
| نام محصول: | چرخهای نرم PU سبز 6 اینچی قفل جانبی چدن پلی اورتان چرخان چرخدار چرخهای سنگین OEM |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کار سنگین قفل PU با هسته آهنی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
چرخ های چرخ چرخ دستی چدنی صنعتی قفل جانبی لاستیک فرفورژه 5 اینچ سنگین
| عرض چرخ: | 50 میلی متر |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| تایپ کنید: | کاستورهای لاستیکی سنگین |
چرخهای چدنی 8 اینچی صفحه گردان سنگین آهنی PU چرخهای چرخدار صنعتی چرخهای چرخدار سبز
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| تایپ کنید: | کاستورهای PU آهنی سنگین |
قطب آهن رنگ آمیزی سنگ سنگین چرخ چرخ دوقلو چرخ دوقلو 144mm طول
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
چرخ چرخ سنگین آهن PU که شامل دو بارگیری توپ است که رولینگ صاف و ظرفیت بارگذاری بالا را تضمین می کند
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
چرخ های 75 میلی متری چدن Duty Light Duty 360 درجه چرخش با قفل جانبی
| نام محصول: | کاستورهای سبک 75 میلی متری چرخان صفحه چدنی قفل جانبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای آهن سبک |
| سایز چرخ:: | 75x25 میلی متر |
چرخ های چدنی چرخ دار 4 اینچی برای مبلمان
| نام محصول: | مبلمان نوع داغ استفاده از چرخ های 4 اینچ نقره ای رنگ چدنی چرخ گردان سنگین برای فروش |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای آهنی 4 اینچی سنگین |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |

