همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
5 اینچ ارتفاع کلی چرخ های پلی اورتان برای وظیفه سنگین 1000 پوند ظرفیت بارگیری توپ شامل
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
کار سنگین زینک رنگ دار چرخ دار با چرخ های پلی اورتان تا 837 پوند ظرفیت بار دو گلوله
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
|---|---|
| نوع: | کاستورهای سنگین |
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
توليد سنگي قرمز پوليورتاني زينک رنگ دار براکت 837 پوند ظرفيت حمل
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
ماشین آلات لاستیکی صنعتی سفارشی شده برای کاربردهای صنعتی که حداکثر دوام و جذب ضربه را تضمین می کنند
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Application: | Industry |
چرخهای چرخدار پلیاورتان هستهای آلومینیومی 6 اینچی با ظرفیت بارگیری 400 کیلوگرم چرخهای چرخ دستی چرخشی عمده فروشی
| نام محصول: | چرخهای چرخدار پلیاورتان هستهای آلومینیومی 6 اینچی با ظرفیت بارگیری 400 کیلوگرم چرخهای چرخ دستی |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان سنگین آلومینیومی |
| رنگ چرخ:: | نارنجی |
1650 1850 2050 نایلون چرخ های کامیون دستی پالت چوبی چرخ های محرک سفید جامد چرخ های جلو برای جک های پالت عمده فروشی
| نام محصول: | 1650 1850 2050 نایلون چرخ های کامیون دستی پالت چوبی چرخ های محرک سفید جامد چرخ های جلو برای جک های پ |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 160x50mm/180x50mm/200x50mm |
| جنس چرخ:: | نایلون |
837 پوند ظرفیت چرخ های سنگین کار چرخ دار مواد پلی اورتان دو دسته ی چرخ دار ظرفیت بار سنگین
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | تا ۸۳۷ پوند |
| یاتاقان: | بلبرینگ |

