همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
چرخهای پولترون 150 میلیمتری با سطح آجدار صاف، ساخته شده برای تحمل وزن 1000 پوند، ایدهآل برای تجهیزات سنگین و چرخ دستیهای حمل مواد
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
چرخ صنعتی توخالی PU مشکی با ارتفاع ۱۹۴ میلیمتر برای چرخ دستیهای سنگین، تجهیزات و ماشینآلات
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
ماشین آلات سنگین پولیوریتان با سطح براکت روی زینک رنگ شده برای ماشین آلات
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
ظرفیت بارگذاری بالا پلی اورتان قرمز کار سنگین چرخ دوقلو
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| رنگ: | قرمز |
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
837 پوند ظرفیت چرخ چرخ صنعتی زنک رنگ آمیزی بروکت سطح درمان کار سنگین حمل و نقل دوام چرخ چرخ چرخ
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
کل قفل ترمز نوع چرخ چرخ 150 میلی متری سنگین ساخته شده برای لجستیک و ماشین آلات حمل و نقل
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
ظرفیت بار 1000 پوند 3 تن سنگین PU چرخ چرخ صاف طراحی شده برای تحرک صنعتی سنگین و تجهیزات
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
ماشین آلات صنعتی سنگین با حامل توپ با ظرفیت بارگذاری بالا دوام
| رنگ: | قرمز |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
100 میلی متری چرخ های سنگین قرمز با مواد چرخ پلی اورتان 837 پوند بار
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |

