همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
سبک چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ پلی اورتان Casters کل قفل نوع ترمز مواد دوام
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
چرخ های چرخدار لاستیکی سفارشی با ساقه های رشته ای پوشانده شده که کشش و رول کردن صاف را در انواع مختلف کف ارائه می دهند
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
چرخ کاستور PU تک چرخ با اندازه نصب 3.75 X 2.75 اینچ برای چرخ دستی های صنعتی، تجهیزات و نیازهای جابجایی مواد
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Height: | 194mm |
چرخهای پلیاورتان با آج صاف، دارای بلبرینگ و ترمز قفلشونده کامل، چرخهای سنگین و بادوام مناسب برای کاربردهای صنعتی
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| نام محصول: | 100 میلی متر قطر فنلی سنگین چرخ های سیاه و سفید چرخ های مقاوم در برابر حرارت برای فروش |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای گردان 100 میلی متری مقاوم در برابر حرارت |
| قطر چرخ:: | 100 میلی متر |
دوشاخه چرخ مشکی ساقه پلاستیکی چرخهای سبد خرید غذا 2 اینچی
| نام محصول:: | عمده فروشی سایز کوچک چرخ مشکی دوشاخه ساقه پلاستیکی چرخ گاری مواد غذایی 2 اینچی |
|---|---|
| جنس چرخ:: | PP |
| نوع:: | ساقه چرخ چرخ دستی چرخ دستی غذا |
چرخ های چرخ های صنعتی سنگین 125x50mm 440LBS چرخ های لاستیکی سیاه بلبرینگ نوع ثابت
| نام محصول: | 125x50mm 440LBS چرخ های لاستیکی سیاه بلبرینگ نوع ثابت چرخ های چرخ های صنعتی سنگین عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سفت و سخت لاستیکی آهنی |
| سایز چرخ:: | 125x50mm |
4 اینچ فلزی H شیار چرخ های فولادی جامد و صلب غلتکی کشویی غلتکی آهنگ
| نام محصول: | چرخهای فلزی H شیاردار فولادی جامد 4 اینچی چرخهای غلتکی کشویی صلب |
|---|---|
| سبک:: | کاستور مسیر صلب |
| قطر چرخ:: | 100 میلی متر |
صندلی کار صاف کار سنگین با ظرفیت بارگذاری بالا
| نوع ترمز: | قفل کامل |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
چرخ تک چرخ قرمز پویا چرخ پلی اورتان چرخ پویا چرخ پویا با ظرفیت 1000 پوند
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |

