همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
چرخ فنولیک جامد 4 اینچی 300 کیلوگرمی با ظرفیت بارگیری چرخشی دمای بالا ترمز جانبی چرخها
| نام محصول: | چرخ فنولیک جامد 300 کیلوگرمی با ظرفیت بارگیری با دمای بالا چرخهای کرچکی چرخان ترمز جانبی |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان با دمای بالا 300 کیلوگرمی |
| قطر چرخ:: | 4" |
چرخهای گردان سفید جامد 3 اینچی با دوام نایلون کمپیچ ورق برای ماشینها
| نام محصول: | چرخهای گردان سفید جامد 3 اینچی با دوام نایلون کمپیچ ورق برای ماشینها |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های نایلونی کم پروفیل |
| رنگ چرخ:: | سفید |
چرخهای فنری 4 اینچی TPR با ظرفیت 220LBS چرخهای چرخدار با فنر برای پالت
| نام محصول: | چرخهای فنری 4 اینچی TPR با ظرفیت 220LBS چرخهای چرخدار با فنر برای پالت |
|---|---|
| سبک:: | کاستور فنری TPR |
| قطر چرخ:: | 4 اینچ |
2-3/8 اینچ ارتفاع کلی لوله های کار سبک برای تحرک راحت
| عمق کلی: | 1-3/4 اینچ |
|---|---|
| نوع چرخ: | ریخته گری |
| نوع نصب: | ساقه نخ دار |
زینک پوشانده داخل لاستیک 2 اینچ قطر چرخ 46mm چرخ برای حرکت سنگین وظیفه
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
فولاد پنوماتیک لاستیک داخل 5 اینچ با نطفه بدون علامت گذاری برای برنامه های کاربردی سبک
| مواد چرخ: | فولاد + لاستیک |
|---|---|
| استفاده: | در داخل |
| قطر چرخ: | 5 اینچ |
چرخ های چرخدار لاستیکی سنگین با چرخ های بدون علامت و ظرفیت بار 100 کیلوگرم
| رنگ: | مشکی/آبی/سبز |
|---|---|
| نوع آج: | بدون هیچ علامتگذاری |
| ظرفیت حمل: | 100-300 کیلوگرم |
چرخ های فولادی 100-300 کیلوگرم ظرفیت بار با 3-8 چرخ لاستیکی
| درخواست: | صنعت |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 100-300 کیلوگرم |
| ویژگی: | قابل سفارشی شدن |
چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ های پلی اورتان ارائه کل قفل نوع ترمز انتخاب کامل برای انبار و تجهیزات
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
چرخهای صنعتی لاستیکی سنگین با جنس چرخ لاستیکی فولادی، ظرفیت بار 100 تا 300 کیلوگرم، تجهیزات حمل و نقل داخلی و خارجی
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |

