همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane swivel trolley wheels ] همخوانی داشتن 125 محصولات.
حامل چرخ چرخدار چوبی و چوبی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های 3 اینچی فولادی با فاصله 2.5 اینچی
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
چرخهای پلییورتانی چدنی با قفل چرخشی 3 اینچی چرخهای PU آهنی بادوام
| Product Name: | 3 Inch Swivel Locking Cast Iron Polyurethane Castors Durable Iron PU Wheels |
|---|---|
| Style:: | Medium duty casters iron pu |
| Wheel Color:: | Red+Black |
چرخ های کار سنگین کار سنگین چرخ های واحد هسته ای پوکی برای دستکاری صنعتی
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
| اندازه چرخ: | 150 میلی متر |
کاستورهای پلی اورتان متوسط 3 اینچی قرمز با ترمز جانبی
| نام محصول: | عمده فروشی های 3 اینچ قرمز پلی یورتان با ترمز جانبی به صورت عمده |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای متوسط 75 میلیمتر |
| سایز چرخ:: | 3 " |
توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
300 پوند 5 اينچ چرخ هاي پلي يورتان
| نام محصول: | کاستورهای متوسط چرخشی 300 پوندی 5 اینچی کل ترمز پلی اتانی با بار بالا |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای متوسط خاکستری pu |
| سایز چرخ:: | 125x32mm |
چرخهای چرخنده مبلمان با بلبرینگ، چرخهای PP نایلون TPR PU لاستیکی، مهندسی شده برای حرکت روان و ظرفیت بار سنگین
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Feature: | Environmental Friendly |
3 اینچ 4 اینچ 5 اینچ سبد خرید نرم TPR چرخ چرخ های توخالی کینگ پین توخالی کاستورهای چرخشی سوراخ پیچ خاکستری
| نام محصول:: | 3 اینچ 4 اینچ 5 اینچ نرم TPR سبد خرید چرخ چرخ های توخالی کینگ پین توخالی کاستورهای چرخشی سوراخ پیچ خ |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | خاکستری |
| جنس چرخ:: | TPR |
125mm Wheel 286lbs Capacity PU Fixed Medium Duty Casters
| نام محصول: | بار بالا 125 میلی متر چرخ 286 پوند ظرفیت PU ثابت متوسط وظیفه برای فروش |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سفت و سخت 125 میلی متری pu |
| سایز چرخ:: | 5 " |

