همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] همخوانی داشتن 136 محصولات.
کار سنگین 350 کیلوگرم PU آهن ریخته چرخ چرخ بدون ترمز
| مواد چرخ: | PU + آهن |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
200-500kg ظرفیت چرخ های چرخ دار چرخ دار 3/4/5/6/8 اینچ
| ارتفاع: | 90mm تا 125mm |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 200-500 کیلوگرم |
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
200-500kg ظرفیت بارگیری 3-8 اینچ رشته دار استام صنعتی Trolley Trolley Trolley
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
4/5/6/8 اینچ Ball Bearing Swivel Rigid Locking Trolley Cart Wheels Threaded Stem Top Plate Mounted چرخ های چرخ دار و چرخ دار و چرخ دار و چرخ دار
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| کوه: | چرخشی، سفت و سخت، قفل کننده |
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
چرخ های چرخ چرخ چرخ 90 میلی متر لاستیکی
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
چرخ های 3 اینچی فولادی با فاصله 2.5 اینچی
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
چرخ دستی چرخدار صنعتی 2 اینچی PU Heavy چرخ گردان با بلبرینگ
| نام محصول: | چرخهای چرخشی 6×2 اینچی سبز صنعتی چرخشکنهای سنگین برای چرخ دستیهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | 6x2 اینچ پویبل چرخ دار سنگین وظیفه |
| سایز چرخ:: | 6*2 اینچ |
چرخهای ترمز جانبی قفسه خشک کن 880LBS 6 اینچ چرخکننده فنولیک
| نام محصول: | 6 اینچ چرخ خشک کن چرخ چرخ گردان ترمز جانبی مقاوم در برابر حرارت کاستورهای صنعتی تامین کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای قفسه خشک کن 6 اینچی |
| قطر چرخ:: | 6 اینچ |
چرخ های کار متوسط زینک پوشانده با ارتفاع کلی 5-3/4 اینچ و چرخ های PU / PVC / TPR / PP / لاستیکی ساخته شده برای تحمل بارهای سنگین
| تمومش کن: | روکش روی |
|---|---|
| نوع چرخ: | PU/PVC/TPR/PP/گام |
| عرض چرخ: | 3 4 5 6 اينچ |
مبلمان سازگاری با نایلون رانتر 600KG ظرفیت بارگذاری شده هسته جامد چرخ PA مقدار 4
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Wheel Material: | PA |

