همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] همخوانی داشتن 124 محصولات.
200-500kg ظرفیت بارگیری 3-8 اینچ رشته دار استام صنعتی Trolley Trolley Trolley
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
4/5/6/8 اینچ Ball Bearing Swivel Rigid Locking Trolley Cart Wheels Threaded Stem Top Plate Mounted چرخ های چرخ دار و چرخ دار و چرخ دار و چرخ دار
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| کوه: | چرخشی، سفت و سخت، قفل کننده |
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
چرخ های چرخ چرخ چرخ 90 میلی متر لاستیکی
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
چرخ های 3 اینچی فولادی با فاصله 2.5 اینچی
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
چرخ دستی چرخدار صنعتی 2 اینچی PU Heavy چرخ گردان با بلبرینگ
| نام محصول: | چرخهای چرخشی 6×2 اینچی سبز صنعتی چرخشکنهای سنگین برای چرخ دستیهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | 6x2 اینچ پویبل چرخ دار سنگین وظیفه |
| سایز چرخ:: | 6*2 اینچ |
چرخهای ترمز جانبی قفسه خشک کن 880LBS 6 اینچ چرخکننده فنولیک
| نام محصول: | 6 اینچ چرخ خشک کن چرخ چرخ گردان ترمز جانبی مقاوم در برابر حرارت کاستورهای صنعتی تامین کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای قفسه خشک کن 6 اینچی |
| قطر چرخ:: | 6 اینچ |
چرخ های کار متوسط زینک پوشانده با ارتفاع کلی 5-3/4 اینچ و چرخ های PU / PVC / TPR / PP / لاستیکی ساخته شده برای تحمل بارهای سنگین
| تمومش کن: | روکش روی |
|---|---|
| نوع چرخ: | PU/PVC/TPR/PP/گام |
| عرض چرخ: | 3 4 5 6 اينچ |
مبلمان سازگاری با نایلون رانتر 600KG ظرفیت بارگذاری شده هسته جامد چرخ PA مقدار 4
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Wheel Material: | PA |
6 Inch Solid Black Wheels Heavy Duty High Temprature Casters For Ovens
| نام محصول: | چرخ های سیاه و سفید جامد 6 اینچی چرخ های سنگین با دمای بالا برای فر |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین با دمای بالا |
| قطر چرخ:: | 6 اینچ |
ماشین پلی استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل
| نوع: | چرخ گردان |
|---|---|
| برتری: | قابل حمل |
| استفاده: | حمل و نقل اقلام سنگین یا حجیم |

