همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial polyurethane caster wheels ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
عرض چرخ 50 میلی متر چرخ های نیلونی اضافی سنگین چرخ های چرخ های پلی اورتان ساخته شده برای کاربردهای صنعتی بار سنگین و تحرک
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
150mm چرخ اندازه Polyurethane Casters چرخ های جایگزین دوامدار مناسب برای ماشین آلات سنگین و تجهیزات
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
450-850 کیلوگرم ظرفیت بارگیری چرخ های پلی اورتان با نوع ترمز کل قفل و مواد چرخ آهن PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
چرخ های کار سنگین کار سنگین چرخ های واحد هسته ای پوکی برای دستکاری صنعتی
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
| اندازه چرخ: | 150 میلی متر |
طبقه 4 اینچی - چرخهای خاکستری دوستانه چرخهای قفلی پلی اورتان صنعتی متوسط کارکرد عمده فروشی
| نام محصول: | چرخهای خاکستری مناسب برای کف 4 اینچی چرخهای قفل صنعتی پلی یورتانی چرخشی عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای متوسط خاکستری pu |
| سایز چرخ:: | 100x32mm |
چرخ چرخ سنگین فولادی و آلومینیومی با ظرفیت حمل تا 5،000 پوند
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
|---|---|
| Temperature Range: | Up To 300°F |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
یاطاقان توپی 150 میلی متری چرخاننده پلی اورتان رنگ نارنجی
| نام محصول: | یاطاقان توپی چرخ PU نارنجی 150 میلی متری چرخاننده پلی اورتان تولید کنندگان چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی گردان پلی اورتان آلومینیومی |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |
چرخهای پلیاورتان چرخشی 5 اینچی نایلونی هسته قرمز PU چرخهای چرخدار اروپایی عرضهکننده YLcaster
| نام محصول: | چرخهای پلیاورتان چرخشی 5 اینچی نایلونی هسته قرمز PU چرخهای چرخدار اروپایی عرضهکننده YLcaster |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان اروپایی PU |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
چرخهای نرم PU سبز 6 اینچی قفل جانبی چدن پلی اورتان چرخان چرخدار چرخهای سنگین OEM
| نام محصول: | چرخهای نرم PU سبز 6 اینچی قفل جانبی چدن پلی اورتان چرخان چرخدار چرخهای سنگین OEM |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کار سنگین قفل PU با هسته آهنی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
چرخهای چرخدار صنعتی چرخدار چرخدار 8 اینچی قرمز PU با صفحه چرخشی نرم ترمز جانبی
| نام محصول: | چرخ PU قرمز 8 اینچی با صفحه نرم چرخشی ترمز جانبی چرخهای چرخدار چرخدار صنعتی سنگین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ نرم چرخ های سنگین |
| ظرفیت چرخ:: | 660 پوند |

