همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
Non-Marking Rubber Casters Wheels Elastic Soft Orange for Easy Maneuvering and Non-Marking Tread Type
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
چرخ چرخ داربست های اسپیل شده با فولاد برای حرکتی آسان و عملکرد پایدار
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
5-3/4 اینچ ارتفاع کلی ماشین آلات درجه صنعتی 3-1/2 اینچ صفحه بالا شعاع چرخش
| شعاع چرخشی صفحه بالایی: | 3-1/2 اینچ |
|---|---|
| ارتفاع کلی: | 5-3/4 اینچ |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
قطب آهن رنگ آمیزی سنگ سنگین چرخ چرخ دوقلو چرخ دوقلو 144mm طول
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
ماشین آلات صنعتی با محفظه فولاد فشرده
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Brake: | Yes/No |
چرخ های صنعتی با قطر چرخ 4 اینچ عملکرد سنگین در محدوده دمای 0 تا 180 درجه فارنهایت
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
چرخ پلی اورتان مقاوم برای کاربردهای سنگین
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
3-1/2 اینچ شعاع چرخ دار زینک چسبیده چرخ های سنگین کار چرخ های پلی اورتان 1-1/4 اینچ
| محدوده دما: | 0 تا 180 درجه فارنهایت |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی |
| نوع چرخ: | پلی اورتان |
5 اینچ کار متوسط pu چرخ چرخدار چرخش عملکرد کار سنگین با قطر چرخ 4 اینچ و نوع ترمز قفل جانبی
| فاصله سوراخ پیچ: | 2-7/8 X 2-7/8 اینچ |
|---|---|
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
| عرض چرخ: | 3 4 5 6 اينچ |
چرخ های کار سنگین کار سنگین چرخ های واحد هسته ای پوکی برای دستکاری صنعتی
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
| اندازه چرخ: | 150 میلی متر |

