همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
ارتفاع 194mm چرخ چرخدار پویا با حامل توپ چرخ چرخدار صاف برای کارتن های انبار و صنعتی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
آهن صاف PU 4 اینچ ذرات متوسط با چرخ چرخ دار چرخ دار با قفل
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| مواد چرخ: | PU + آهن |
| ارتفاع: | 194 میلی متر |
چرخ های چرخ دار ماشین سواری سنگین با ظرفیت بارگذاری 200-500 کیلوگرم
| اندازه بشقاب: | 4 در 4.5 اینچ |
|---|---|
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
| استفاده: | چرخ دستی |
1-4 اینچ پهنای نردبان صنعتی چرخ دار با حامل توپ دقیق برای رولینگ صاف
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
اندازه نصب 375 X 275 اینچ 3 تن سنگین PU چرخ چرخ صاف طراحی شده برای جابجایی و حمل و نقل تجهیزات سنگین
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
حامل توپ و شعاع چرخش صفحه بالا 3-1/2 اینچ برای ظرفیت بارگذاری بالا
| محدوده دما: | 0 تا 180 درجه فارنهایت |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی |
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ توپ/بلبرینگ دوتایی |
چرخهای گردانهدار همهکاره با اندازه ساقه M12x15mm، فولادی 3 اینچی برای چرخ دستی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های فلزی زینک پوشیده با قطر چرخدار 2 تا 4 اینچ
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
نوع ترانسپورت ترانسپورت ترانسپورت ترانسپورت 200/250kg بار 50mm فولاد
| استفاده: | داربست |
|---|---|
| نوع: | ترمز گردان/سخت/دوبل |
| ظرفیت حمل: | 200/250 کیلوگرم |

