همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
چرخ چرخ داربست فوق سبک برای داربست های فولادی
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
3-3/4 X 3-3/4 اینچ اندازه صفحه نصب 5 اینچ کار متوسط PU چرخ های چرخ دار چرخشی برای دستکاری مواد سنگین
| اندازه سوراخ پیچ: | 1/4 اینچ |
|---|---|
| نوع ترمز: | قفل جانبی |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
نوع ناقل بال ناقل مبلمان چرخ چرخ رنگارنگ برای چرخ های PP / نایلان / TPR / PU / لاستیک
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Feature: | Environmental Friendly |
چرخهای چرخنده مبلمان سازگار با محیط زیست و روان با بلبرینگ
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
OEM 125mm کار سنگین کار 200kg ظرفیت ثابت صفحه چرخ caster تولید کننده
| نام محصول: | OEM چرخ لاستیکی 125mm 200kg ظرفیت تخته ثابت کار سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای 5 اینچی ثابت لاستیکی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
چرخ چرخ دوقلو صنعتی با حامل توپ سنگین با ترمز کل قفل
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
کار سنگین 350 کیلوگرم PU آهن ریخته چرخ چرخ بدون ترمز
| مواد چرخ: | PU + آهن |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
دوچرخه چرخدار PU سیاه 194mm ارتفاع برای دستکاری و حمل و نقل مواد انبار
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
شعاع چرخ 3.5 اینچ چرخ چرخ سنگین سنگین سنگین چرخ ظرفیت بار سنگین برای کاربردهای صنعتی
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |

