همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane swivel trolley wheels ] همخوانی داشتن 125 محصولات.
چرخ سنگین 100 میلی متری PU چرخ سنگین
| نام محصول:: | قطر 100mm 1/2-13x4/5 نخ دار ساقه سیاه آبی گلوله ای حامل pu چرخ های چرخ دار |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | آبی تیره |
| جنس چرخ:: | PU/پلی اورتان |
فاصله سوراخ پیچ 25 اینچ چرخ های چرخ دستی با طراحی سنگین برای چرخ دستی با صفحه 4 در 45 اینچ و محکم
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
3/4/5/6/8 اینچ نایلون اسپتال چرخ چرخ دار برای تجهیزات پزشکی
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
| مواد: | لاستیک/PU/نایلون/TPR |
چرخهای چرخ دستی دارای گواهی CE، سنگین، محدوده ارتفاع 90 میلیمتر تا 125 میلیمتر، ایدهآل برای چرخ دستی، صنعتی و جابجایی بارهای سنگین
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
کار سنگین 2.5 اینچ بولت سوراخ فاصله چرخ های چرخ 90-125mm برای کالسکه
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های ماشینی لاستیکی 3/4/5/6/8 اینچی با نردبان گلوله ای صاف
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
چرخ های چرخ دار سنگین با حامل توپ 90mm-125mm
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
قطر 100 میلی متر ساقه رزوه ای 1/2-13x4/5 یاتاقان توپی آبی تیره چرخ های چرخ های چرخ دستی خرید PU
| نام محصول:: | قطر 100 میلی متر ساقه رزوه ای 1/2-13x4/5 یاتاقان توپی آبی تیره چرخ های چرخ های چرخ دستی خرید PU |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | آبی تیره |
| جنس چرخ:: | PU/پلی اورتان |
کار سنگین 350 کیلوگرم PU آهن ریخته چرخ چرخ بدون ترمز
| مواد چرخ: | PU + آهن |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
6 اينچ قفل گيري چرخ دارها، 1350 کيلوگرمي ظرفيت چرخ هاي چرخ دار آهنين
| Product Name: | 6 inch top plate swivel large size cast iron core pu super heavy duty caster wheels customize |
|---|---|
| Style:: | Super heavy duty pu caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |

