همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane swivel trolley wheels ] همخوانی داشتن 125 محصولات.
چرخ چرخهای چرخدار صنعتی ساقه رزوهدار 6 اینچی 150 کیلوگرمی
| نام محصول: | چرخ 6 اینچی زرد PU چرخ چرخ رزوه دار ساقه متوسط وظیفه چرخ چرخ دستی چرخ دستی صنعتی تامین کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کار متوسط pu |
| سایز چرخ:: | 4" |
کالسکه های پلی اورتانی با هسته توخالی چرخ تک چرخ هموار با ارتفاع 194 میلی متر / 2 اینچ
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
چرخهای چرخدار چرخدار چرخهای سنگین ترمز جانبی آبی 4×2 اینچی
| نام محصول: | بادوام 4x2 اینچ آبی چرخ جامد جانبی ترمز چرخان سنگین چرخ کاستر چرخ عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور ترمز جانبی PU آبی |
| سایز چرخ:: | 4×2 اینچ |
چرخ چرخ های چرخ دستی نرم صنعتی 5 اینچ چرخ چرخ های پلی اورتان سنگین
| عرض چرخ: | 50 میلی متر |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| تایپ کنید: | کاستورهای سنگین |
320kg ظرفیت بار PU صفحه 4 اینچ چرخ های چرخان برای چرخ دستی
| نام محصول: | WBD عمده فروشی 320 کیلوگرمی آهنی با ظرفیت بالا صفحه چرخشی صفحه گرداننده قفل جانبی کاستورهای سنگین 4 |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل آهنی 320 کیلوگرمی |
| ظرفیت چرخ:: | 320 کیلوگرم |
5 اینچ پلی اورتان ریخته گری متوسط 155 میلی متر ارتفاع
| نام محصول: | آمازون Toppick 5 اینچ پلی اورتان گردان واقعی چرخ دنده های متوسط تولید |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای چرخان 5 اینچی pu با قابلیت چرخش متوسط |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
چرخ های چرخ دستی 5 اینچی TPR خاکستری با روکش ساقه رزوه ای M12x30mm چرخ های سبد خرید
| نام محصول:: | چرخهای سبد خرید ساقه رزوهدار M12x30 میلیمتری چرخهای چرخ دستی 5 اینچی TPR خاکستری با روکش OEM |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | خاکستری |
| جنس چرخ:: | TPR |
70 کیلوگرم بارگیری 4 اینچ چرخ سبد خرید PU 100 میلی متر
| نام محصول:: | 100 میلی متر قطر 70 کیلوگرم 12x15 نخ ساقه خرید چرخ دستی چرخ دستی دو چرخ پله برقی با کرکره |
|---|---|
| جنس چرخ:: | پلی اورتان+PP |
| نوع:: | کاستورهای پله برقی گردان دو ردیفه |
چرخهای نرم پلیاورتان قرمز 5 اینچی چرخهای چرخدار چرخدار چرخدار قفلکننده جانبی متوسط
| نام محصول: | چرخهای نرم پلیاورتان قرمز 5 اینچی چرخهای چرخدار چرخدار چرخدار قفلکننده جانبی متوسط |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های کاستور قفل کننده PU 5 اینچی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
قوس آرک 3 در چرخ های دستی متوسط برای چرخ دستی های دستی
| نام محصول: | فروش داغ 3in Red PU Plate Swivel Medium Duty Casters برای چرخ دستی دستی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای وظیفه متوسط pu |
| سایز چرخ:: | 3 اینچ |

