همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane swivel trolley wheels ] همخوانی داشتن 125 محصولات.
چرخ چرخهای چرخدار پلیاورتان قرمز 4 اینچی چرخهای چرخگردان با کار متوسط، بلبرینگ پی وی سی
| نام محصول: | چرخ های چرخشی پلی اورتان قرمز 4 اینچی بلبرینگ پی وی سی چرخ کالسکه با وظیفه متوسط عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور چرخشی کار متوسط |
| رنگ چرخ:: | قرمز + سفید |
چرخ های 6 اینچی سبز پلی اورتان 450 کیلوگرمی چدن چرخان PU چرخ چرخ چرخ دستی چرخ دستی های سنگین
| نام محصول: | چرخ های 6 اینچی سبز پلی اورتان 450 کیلوگرمی چدن چرخان PU چرخ چرخ چرخ دستی چرخ دستی های سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
176 پوند 75 میلی متری زرد SS چرخ های چرخ دار برای چرخ های غذا
| نام محصول: | 176 پوند 75 میلی متری پلی اورتان زرد چرخ چرخ دار فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سبک:: | دستگاه های چرخ دار از فولاد ضد زنگ پلی اورتان |
| نوع بلبرینگ:: | بلبرینگ دقیق |
پلی اورتان 242 پوند بارگیری 4 اینچ چرخ های متوسط با ترمز دوگانه
| نام محصول: | 242 پوند 4 اینچ پرچ نارنجی دوجداره گردان با قابلیت چرخش متوسط |
|---|---|
| سبک:: | پلی اورتان کاستورهای متوسط |
| سایز چرخ:: | 4x1-1/4 اینچ |
چرخهای چرخدار نایلونی ضد آب 4 اینچی فولادی ضد زنگ
| Product Name: | 4 Inch Swivel Stainless Steel Nylon Castors Water-proof Trolley Wheels |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای نایلونی استیل ضد زنگ |
| Wheel Material:: | Nylon |
چرخهای کاستور پی وی سی 100x32 میلیمتری قرمز با ترمز یاطاقان توپی چرخهای واگن برقی Meidum Duty
| نام محصول: | چرخهای کاستور پی وی سی 100x32 میلیمتری قرمز با ترمز یاطاقان توپی چرخهای واگن برقی Meidum Duty |
|---|---|
| سبک:: | کاستور گردان با ترمز |
| رنگ چرخ:: | قرمز + سفید |
PU 242lbs در حال بارگیری 5 اینچ چرخ سبد خرید با 12x15mm ساقه نخ
| نام محصول:: | 5 اینچ 242 پوند 12x15 ساقه ساقه چرخ خرید چرخ دستی سه چرخ پله برقی با درپوش |
|---|---|
| جنس چرخ:: | پلی اورتان |
| نوع:: | سه چرخ چرخ دار پله برقی |
چرخ های گردان با ارتفاع 90 میلی متر تا 125 میلی متر، چرخ های 3 اینچی با پایه فولادی، اندازه ساقه M12x15mm، چرخ های گردان برای تجهیزات سنگین و چرخ دستی های حمل و نقل
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
چرخهای چدنی 8 اینچی صفحه گردان سنگین آهنی PU چرخهای چرخدار صنعتی چرخهای چرخدار سبز
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| تایپ کنید: | کاستورهای PU آهنی سنگین |
سبک چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ پلی اورتان Casters کل قفل نوع ترمز مواد دوام
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |

